YANLIZ DEĞİLSİNİZ!
-GLOBAL EMS FİTNESS sisteminde hem bağımsız olacak hem de size destek veren bir sistemin parçası olacaksınız!

GLOBAL EMS FİTNESS BAYİLİK SİSTEMİ
Global Ems Fitness Bayiliği alarak sizde kazanabilirsiniz. Kendi portföyümüze uygun yatırımcılar ile birlikte GLOBAL EMS FİTNESS ağımızı genişletiyor ve birlikte kazanıyoruz. Bayilik ilk kurulumundan müşteri destek sistemine, reklam çalışmalarından antrenör eğitimlerinize kadar her detay ile bizzat ilgileniyor GLOBAL EMS FİTNESS standartlarımızı sizlere uyarlıyoruz. Bayilik süresince birlikte çalışarak yönetim maliyetlerinizi gideriyor aynı zamanda işletmecilere maliyet avantajı ve iş kolaylığı sağlıyoruz.

TECRÜBELİ OLMALI MIYIM?
Hayır tecrübeli olmanıza gerek yoktur. Eğitimi kısa sürede gerçekleşecek olan sistemlerimizde bayilik süresince sürekli eğitime tabi tutulacaksınız.

GLOBAL EMS FİTNESS BAYİLİK SÜRESİNCE NELERE DESTEK VERİYORUZ?

Yer Seçimi Desteği, Ekspertiz Çalışması, Mimari Proje Desteği, Ürün Tedarik Desteği,Eğitim Desteği, İnsan Kaynağı (IK ) Desteği, Pazarlama Desteği, Reklam Desteği, Müşteri Yönlendirme Desteği, Yazılım desteği gibi konularda sınırsız destek veriyoruz.


GLOBAL EMS BENİM İÇİN UYGUN MU?

Sektörün öncüsü, sürekliliği olan, karlılığı yüksek, maliyeti düşük, sizi bayilik süresinde destekleyen Franchising sistemimizde hem kazanacak hem de sistemin püf noktalarını öğreneceksiniz. Sektör tecrübenizin olmasından ziyade, sisteme sahip çıkacak ve GLOBAL EMS FİTNESS kalitesini aynı standartlarda sahip çıkmanız, özverili davranmanız ve işinizi geliştirmek için enerji harcamanız çok daha önemlidir! Pilates hocaları, spor eğitmenleri, spor salonu sahipleri, otel işletmecileri ve diyetisyenler için de bu sistem oldukça uygundur. Bayilik sistemimiz sadece tek tip işletme yerine mevcut yeriniz ve markanızın bir bölümünü GLOBAL EMS FİTNESS Studyosuna çevirmeniz yönünde de size destek verebilmektedir. Bu sayede hem kendi markanızı hem de GLOBAL EMS FİTNESS sistemini müşterilerinize kullandırarak markanıza ekstra marka değeri katabilirsiniz.

 • Global EMS Franchising Sistemi ile bağımsız olarak kendi işinizin sahibi olurken, globalleşen ve teknolojik alt yapısı ile güven veren bir sistemin parçası olarak kendinizi asla yalnız hissetmezsiniz.
 • Kurduğumuz Yazılım Altyapısı ile;
  • Satış
  • Rezervasyon
  • Üye Takibi
  • SMS ve Mobil Bildirim Kampanyaları
  • Gelir Gider Takibi
  • Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Pazarlama gibi işlerin tamamını sunduğumuz yazılım alt yapısı ile kolayca yönetebilirsiniz.

Global EMS Fitness Sağlık ve Spor Merkezi Ailesinin Bir Parçası Olarak, Sporu ve Teknolojiyi Birleştiren Bir Alt Yapı İle Kazanç Sağlamak İster Misiniz?

Cevabınız Evet İse Hemen Formu Doldurup Bize Gönderin!

EN YAKIN ŞUBENİ BUL